ATAL Design

Wykończenie mieszkania to nie lada wyzwanie – dobór podłóg, płytek, drzwi, aranżacja łazienki, potrafią zabrać nam ogromną ilość czasu i pieniędzy. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ATAL S.A. stworzył program wykończeń mieszkań ATAL Design. Obecnie około 50% naszych Klientów decyduje się na wykończenie z nami swojego mieszkania.

Kupując mieszkanie w ATAL S.A. dokonują Państwo decyzji czy lokal ma zostać wykończony czy oddany Państwu w stanie deweloperskim. Decydując się na opcję wykończenia w programie ATAL Design mogą Państwo wybrać jeden z trzech standardów – standard, standard plus lub VIP. Różnią się one między sobą różnorodnością użytych materiałów oraz sprzętów, jednak każdy z nich zapewni Państwu szybkie i bezproblemowe wprowadzenie się do gotowego mieszkania. Specjaliści ATAL S.A. na swoje barki biorą: obsługę logistyczną, transportową, projektową i montażową.

Każdy ze standardów ATAL Design obejmuje:

  • konsultacje ze Specjalistą ds. Wykończeń Mieszkań i pomoc przy dobraniu materiałów wykończeniowych;
  • projekt wraz z wizualizacjami łazienek;
  • montaż drzwi rozwieranych i ościeżnic;
  • montaż podłóg (panele/deski/gresy);
  • montaż płytek, ceramiki i armatury łazienkowej wraz z oświetleniem i lustrem;
  • malowanie ścian.

Wszystkie elementy i materiały wykończeniowe są szczegółowo przedstawione w naszych katalogach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz do galerii zdjęć naszych realizacji na stronie www.ataldesign.pl

Szczegółowy regulamin oferty ATAL Design dostępny jest we wszystkich Biurach Sprzedaży Mieszkań.
Wykończenie standard
Wykończenie standard
Wykończenie standard

STANDARD

Wybierając wykończenie w wersji podstawowej – standard - mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych zarówno pod względem kolorów, wzorów jak i parametrów jakości. Oferujemy panele podłogowe o klasie ścieralności min. AC4, a do miejsc takich jak przedpokój i kuchnia – proponujemy gres podłogowy. W ofercie standard mogą Państwo wybierać spośród wielu modeli i kolorów drzwi. Przy wyborze wykończenia łazienki do dyspozycji mają Państwo różnorodne kolekcje łazienkowe, wraz z katalogiem elementów wyposażenia łazienek, jak baterie, wanny, umywalki czy kabiny prysznicowe.

STANDARD PLUS

Oferta standard plus zawiera poszerzoną względem pakietu standard ilość kolekcji płytek łazienkowych, a także dodatkowe elementy ich wyposażenia, panele wiodących i renomowanych firm, ścieralności min. AC5. Standard plus jest rozszerzony ponadto o dodatkowe kolekcje i kolory gresów podłogowych. W ofercie znajduje się także rozległa paleta modeli i kolorów drzwi.

VIP

Standard VIP został stworzony z myślą o naszych najbardziej wymagających Klientach ATAL S.A., lubiących naturalne materiały wykończeniowe. Pakiet ten obejmuje wyselekcjonowane płytki oraz wyposażenie łazienki doborowych polskich i hiszpańskich producentów. Dla potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy w tym standardzie najbogatszy katalog modeli i kolorów drzwi, desek podłogowych i gresów.

www.ATALDesign.pl

Mieszkania Wykończone

Brak dostępnych mieszkań w wybranym standardzie.

Mieszkania Wykończone Etap IIA

Brak dostępnych mieszkań w wybranym standardzie.

Mieszkania Wykończone Etap IIB

Brak dostępnych mieszkań w wybranym standardzie.
 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij